Ke správnému chodu našeho eshopu využíváme ukládání cookies ve Vašem prohlížeči. Pro udělení souhlasu a uzavření tohoto okna prosím potvrďte tuto zprávu.

Nabízíme nová listová péra na všechny typy vozidel.

Listová péra na veterány, na historické kočáry, atd.

Dále nabízíme opravy a renovace vašich listových per, prasklých nebo jen unavených.
Není třeba vždy měnit všechny listy.

Opravy:

Stačí nám zaslat staré péro nebo i jen jednotlivý list a my zhodnotíme, zda je nutné měnit vše nebo jen provedeme repasi stávajícího a zašleme vám opravený kus. Ozveme se okamžitě po obdržení a prokonzultujeme s vámi řešení. Můžeme přidat list, vyměnit za jiný (silnější) nebo jen nahamrovat (našpengrovat po našemu), dáme teflon, nové silenbloky a do tří dnů je máte zpět jako nové. Moderní metody a postupy, o které se nustále zajímáme a které stále zdokonalujeme, nám umožňují nabídnout Vám jen ty nejkvalitnější služby v daném oboru. Individuální přístup a kvalitní služby, to u nás nejsou jen prázdná slova, ale realita. Tak neváhejte a obraťte se na profesionály.

Výroba nových per:

Vyrobíme jakýkoli typ listového pera. Nejběžnější typy máme skladem a jakékoli jiné vyrobíme do týdne. Ať už podle starého,nebo nákresu. Nebojte se nás oslovit a využít našich služeb. Navštivte nás v našem sídle, nebo kontaktujte přes internet a my Vám zaručujeme, že budete vždy plně spokojeni.

Těšíme se na Vás, každý nový úkol je pro nás výzvou.